Opleiding Running Bootcamp instructeur.

Altijd al harder, verder, leniger of sneller willen lopen? Of dit mee te geven aan jouw lopers die je traint? Krachttraining gericht op blessurepreventie voor jouw hele lichaam maar wel geënt op het trailen en of hardlopen? Dan zoek niet verder! Op zaterdag 7 maart 2020 geef ik weer een opleiding Running Bootcamp instructeur. Deze opleiding is voor een ieder die iets heeft met deze wijze van trainen. Of alleen voor zichzelf, voor voor zijn of haar atleten.

 

 

 

 

 

 

Ik laat je deze dag zien dat door gerichte oefeningen je hele grote stappen kunt maken. Dit doen wij uiteraard niet zo even 123. We beginnen met kleine oefeningen die al een groot verschil kunnen maken. Ik laat je zien, maar vooral voelen wat dit voor een effect heeft op jouw lichaam en waar je het voor doet. Alles met het eigen lichaam zonder attributen.

Op deze manier lopen wij jouw hele lichaam door. Op het eind kan je dmv het samenvoegen van een aantal oefeningen een hele gerichte Krachttraining geven.

Uiteraard beginnen wij in de ochtend met eerst een stuk theorie zoals trainingsleer Krachttraining en looptraining en waar deze elkaar kunnen versterken. Daarna naar buiten om de theorie om te zetten in de praktijk.

Deze dag start om 9.30 uur en duurt tot ongeveer 15.30 uur. Plaats waar deze wordt gegeven ligt aan het aantal deelnemers maar is in de omgeving van Arnhem.

 

Deelnemen aan deze opleiding kost 195,00 incl btw.

Wat krijg Ik voor dit bedrag?

-Theoretische uitleg trainingsleer kracht en hardlopen;

-Praktijk buiten over de hoe, wat, waarom en waar voor;

-Koffie/thee en een lunch;

-Boek anatomie van het lichaam mbt Krachttraining;

-USB stick met 19 gb aan oefeningen;

-Trainerslicentie Atletiek Unie? Dan krijg je 4 licentiepunten toegewezen;

-Diploma “Running Bootcamp instructeur;

 

Wat kan ik na deze dag?
Na deze dag heb je een basis van wat er allemaal mogelijk is. Door deze zelf toe te passen wordt je er zelf steeds beter in. Door de oefeningen aan te leren creëer je je eigen trainingen. Door oefeningen samen te voegen creëer je snelle en gerichte Krachttraining tijdens de trainingen voor je zelf of voor jouw groep.

Wil je je opgeven of heb je nog vragen? Dan stuur een mail naar trailbonky@gmail.com

Tot 7 maart!!

 

 

 

 

 

5 Comments on “Opleiding Running Bootcamp instructeur.

  1. beste Alex,

    Wordt de opleiding tot running bootcamp instructeur nog gegeven in 2020?
    In afwachting van uw reactie

    Met vriendelijke groet,
    Ingrid Klaassen

    Like

      • Hallo Alex

        Excuses voor de late reactie
        Ik heb de mail niet ontvangen
        Wil je deze nogmaals sturen?
        Dank

        Like

  2. Hallo alex,
    Ik be geïnteresseerd in de opleiding trainer running bootcamp. Geef je die nog?
    Groet,
    Lydie

    Like

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: